Марчук Тетяна Сергіївна

Кафедра:Кафедра банківської справи та страхування
Посада:доцент
Вчене звання: немає
Науковий ступінь:кандидат економічних наук
Стаж роботи:3 роки
Біографія:

Марчук Тетяна Сергіївна у 2008 році закінчила  з відзнакою ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В.Гетьмана» за спеціальністю банківська справа. У цьому ж році була зарахована до аспірантури Київського університету будівництва та архітектури.

У 2009 році закінчила з відзнакою Міжгалузевий інститут управління за спеціальністю правознавство.

У 2010 році захистила кандидатську дисертацію на тему: «Економічна оцінка конкурентоздатності будівельних організацій» за спеціальністю 08.00.04 – Економіка і управління підприємствами та отримала ступінь кандидата економічних наук.

Має досвід роботи у комерційному банку більше 7 років. Автор більше ніж 15 наукових праць, активний учасник наукових конференцій та круглих столів.

З вересня 2015 року прийнята на посаду асистента кафедри банківської справи, викладає дисципліну «Банківські операції» та науку "Гроші та кредит".