Шемет Тетяна Станіславівна

Кафедра:Кафедра банківської справи та страхування
Посада:Заступник завідувача кафедри
Вчене звання:доцент
Науковий ступінь:кандидат економічних наук
Стаж роботи:20 років
Біографія:

У 1978 році закінчила Київський інститут інженерів цивільної авіації, у 1995 - Національну академію управління у м. Києві. Науково-педагогічний стаж роботи - понад 20 років, упродовж якого здобула вчений ступінь кандидата економічних наук та вчене звання доцента з міжнародних валютно-кредитних і фінансових відносин. У 2000-2004 рр. пройшла стажування у навчальних закладах Бельгії, Великої Британії (Університет Центральної Англії, м. Бірмінгем, Ліверпульський університет Джона Мура), Сполучених Штатів Америки (Майамі університет, штат Огайо). Відомий науковець в галузі банківської справи та міжнародних фінансів. Автор понад 100 наукових, навчальних, методичних публікацій, які мають значний вплив на підвищення освітнього рівня науковців, студентів, практиків банківської діяльності. Досвідчений викладач дисциплін кафедри банківської справи: "Грошово-кредитні системи зарубіжних країн", "Міжнародні розрахунки та валютні операції", "Управління вартістю банку".