Унковська Тетяна Євгеніївна

Кафедра:Кафедра банківської справи та страхування
Посада:професор
Вчене звання:доцент
Науковий ступінь:доктор економічних наук
Біографія:

Доктор економічних наук, професор кафедри банківської справи КНЕУ ім. Вадима Гетьмана;

Автор багатьох наукових праць і публіцистичних статей з проблем макроекономіки, монетарної і валютно-курсової політики, фінансової стабільності, прогнозування системних ризиків та фінансових криз, математичного моделювання, фінансового і інвестиційного менеджменту; автор і співавтор 8 наукових монографій, підручника. Займається фундаментальними і прикладними дослідженнями нелінійної динаміки складних економічних систем та стратегій економічного зростання.

Науковий керівник і співавтор "Стратегії розвитку банківської системи до 2020. Синергія високотехнологічної індустріалізації і розвитку банків", затвердженої Комітетом Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності, Комітетом ВР України з питань промислової політики. Послідовно відстоює необхідність розроблення та впровадження в Україні національної Стратегії переходу від моделі сировинної економіки до моделі високотехнологічного інноваційного розвитку країни.

Головний консультант Експертно-аналітичного центру Апарату Ради НБУ (2007 -2015 рр), завідувач кафедри фінансів і банківської справи ЯУМ (2001-2007 рр.); має досвід роботи начальником інвестиційного управління ВАТ «Перший інвестиційний банк»; в рамках проекту «TEMPUS – TACIS» працювала науковим дослідником у Банківському центрі Університету Лауборо (Великобританія).

ДИРЕКТОР ЕКСПЕРТНО-АНАЛІТИЧНОГО ЦЕНТРУ ОПТІМА