Петренко Ірина Павлівна

Кафедра: Кафедра інвестиційної діяльності
Посада: доцент, заступник завідувача кафедри з наукової роботи
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 8 років
Біографія:

2004-2008 рр. - здобула кваліфікацію бакалавр з банківської справи, викладач економіки ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", отримала диплом з відзнакою.

2008-2009 рр. - здобула кваліфікацію магістр з банківської справи ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", отримала диплом з відзнакою.

2009-2010 рр. - пройшла підвищення кваліфікації за програмою тренінг-курсів "Формування психолого-педагогічної компетентності викладачів університету" на базі ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана".

2009-2014 рр. - працювала асистентом кафедри банківських інвестицій у ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана" .

2015 р. - захистила кандидатську дисертацію на тему "Боргові цінні папери у формуванні інвестиційного капіталу".

2015 р. - пройшла підвищення кваліфікації за програмою міжнародного стажування в межах проекту "Сучасний університет - проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок", м. Лодзь, Польща

2014-2016 рр. - працювала старшим викладачем кафедри банківських інвестицій

з 2016 р. - працює доцентом кафедри інвестиційної діяльності та обіймає посаду завідувача кафедри з наукової роботи