Поліщук Євгенія Анатоліївна

Кафедра: Кафедра інвестиційної діяльності
Посада: доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: доктор економічних наук
Стаж роботи: 10 років
Біографія:

2016 рік - степендіат Кабміну. Розробник проекту "Нова парадигма фінансово-кредитного забезпечення інноваційної діяльності малого та середнього бізнесу" (фінсування наукового дослідження здійснюється МОН)

У 2015 році стала Лауреатом щорічної Премії Президента України для молодих учених 2015 р.

Докторантура кафедри інвестиційної діяльності (2013-2016)

У травні 2014 року отримала грант уряду Франції на наукове короткострокове стажування у Вищій міжнародній школі інформаційних наук та технологій (Сержі, Іль-де-Франс).

Також є стипендіатом фонду DAAD (Німеччина), в рамках якого було отримано кошти на короткострокове стажування в Університеті Констанц (Німеччина, 2015 рік).

Також з 2011 року обіймає посаду доцента кафедри банківських інвестицій.

З 2011 року є координатором з наукового напрямку "Фінанси" Французько-українського інституту менеджменту при КНЕУ.

У 2009 році успішно захистила дисертацію на тему "Девелоперські компанії на ринку нерухомості", тоді ж і отримала диплом кандидата економічних наук спеціальності 08.00.08 - "Гроші, фінанси і кредит".

Також у 2009 році прослухала курс підвищення квалифікації викладачів при КНЕУ "Психолого-педагогічна компетентність викладача" та отримала диплом.

У 2005 році закінчила з відзнакою факультет банківської справи (нині КЕФ) Київського національного економічного університету. Потім була зарахована до аспірантури кафедри банківських інвестицій (2005-2008 роки навчання).

Є учасником різних тренінгів та семінарів:

Social justice and epistemic virtues: the case of mathematical finance (2014, Париж)

Optimal brokerage: theory and practice ( 2014, Париж )

Consistent progressive utility of investment and consumption (2014, Париж)

Ramsey Rule with Progressive Utility in Long Term Yield Curves Modeling  (2014, Париж)

Développement des régions de la Russie (2014, Париж)

«Банківський аналіз та залучення фондування» (2013, Київ),

"Управління інноваційними проектами та програмами (Р2М): збагачення української практики японським досвідом" (2010, Київ),

"Рекомендації по оцінці заявок на отримання кредиту" (2010, Київ),

"Створення та перегляд бізнес-плану" (2009, Київ),

"Оцінка ризиків та їх наслідків" організованих Україно-японським центром (при посольстві Японії в Україні) (2009, Київ),

" Практична риторика та основи ораторської майстерності"(2006).