Воркшоп на тему «Зв’язки з інвесторами»/ «Investor Relations»21 Травня 2017р.

19 травня 2017 року за ініціативи Інституту фінансово-банківської аналітики та кафедри інвестиційної діяльності відбувся воркшоп на тему «Зв’язки з інвесторами» / «Investor Relations». Запрошеним тренером виступив пан Ростислав Лукач, координатор групи «Доступ до фінансування» проекту East Invest, міжнародний експерт з розвитку бізнесу, інвестицій та інновацій, член Українського товариства фінансових аналітиків, радник при Комітеті Верховної ради України з питань промислової політики та підприємництва.

Спочатку доповідь пана Лукача стосувалася інвестиційного потенціалу України та проблем реалізації інвестиційних проектів, серед яких і залучення інвестицій.

Жвава дискусія навколо питань ролі менталітету в розвитку економіки ті її інтеграції у глобальне середовище. Серед учасників були такі, які стверджували, що ментальність важко змінити за невеликий проміжок часу, інші переконували в протилежному – ментальність змінюється під впливом зовнішніх факторів і в короткостроковій перспективі.

Далі пан Лукач повідав про секрети успішної презентації для інвестора. Гарно оформлена презентація із переконливими фактами, цифрами та іншими прийомами, є важливим інструментом у залученні інвестицій у бізнес.

Пан Лукач надав поради успішного зростання, які можна використовувати не тільки у сфері бізнесу, але й для індивідуальних цілей. Студентів зацікавила особливо презентація «Я за 30 секунд», яка полягала у тому, щоб ефективно швидко себе презентувати і зацікавити свого опонента.

Примітним було те, що захід відвідали студенти денної та заочної форм навчання, які після заходу вже почали використовувати надані матеріали на практичних заняттях.

Викладачі та студенти висловлюють подяку Ростиславу Лукачу та сподіваються на подальшу співпрацю.