Про результати закордонного стажування викладача кафедри інвестиційної діяльності12 Травня 2017р.

Впродовж останніх років кафедра інвестиційної діяльності ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» плідно співпрацює із Фундацією Central European Academy Studies and Certification (CEASC), м. Бидгощ, Польща та особисто її президентом Миколою Смолінським. Важливим напрямом співпраці є міжнародні стажування викладачів кафедри в університетах м. Лодзь, Польща. У цільових освітніх проектах фундації для представників українського академічного середовища, які покликані оптимізувати процес переходу українських науковців і викладачів до ефективної діяльності у рамках програм ЄС, у різні роки брали участь завідувач кафедри інвестиційної діяльності Т. В. Майорова, професор кафедри С. В. Онікієнко та доценти кафедри І. П. Петренко, О. М. Мякишевська та О. М. Юркевич.

У період з 23 по 26 квітня 2017 р. за організації та підтримки фундації міжнародне стажування у м. Лодзь (Польща) «Сучасний університет: міжнародна співпраця та мобільність задля інновацій через проектний підхід» пройшла також доцент кафедри інвестиційної діяльності Ю. О. Гернего.
Стажування проходило на базі Університету Суспільних наук (UNS). З вітальним словом до учасників стажування звернулися канцлер Університету суспільних наук Пьотр Домжал та президент фундації Микола Смолінський.

Вступну сесію провела п. Доктор Агнєшка Шпак. Учасники стажування ознайомилися з особливостями організації навчального процесу, а також особливостями навчально-методичного забезпечення дисциплін фахової підготовки студентів в Університеті Суспільних наук (UNS).

Також викладачі отримали можливість відвідати Лодзький університет, де відвідали лекції з обговоренням з питань, пов’язаних із залученням та управлінням зовнішніми джерелами фінансування дослідницьких та освітніх проектів (в т. ч. Горизонт2020, Еразмус +), а також програм мобільності та закордонної співпраці. Про можливості фінансування наукової карєри та міжнародні проекти розповідали доктори та фахівці університету Мартін Гуньда, Яна Корчинська, Міхал Кочмарек та Ліліана Лято.

Ю. О. Гернего висловлє щиру подяку організаторам проекту, зокрема, президенту фундації CEASC Миколі Смолінському, координатору проекту Ользі Горкавчук, а також усім лекторам.
Сподіваємося на нові цікаві заходи та подальшу плідну співпрацю.