ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фінансово-кредитний механізм активізації інвестиційного процесу»10 Вересня 2017р.

Шановні колеги!

10 листопада 2017 р. у м. Києві на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана» за ініціативи кафедри інвестиційної діяльності відбудеться ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Фінансово-кредитний механізм активізації інвестиційного процесу».

В рамках конференції запланована презентація спільного з Центральноєвропейською Академією Навчань та СертифікаціїCEASC (Польща) видання нового підручника «Проектне фінансування».

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Фінансово-кредитний механізм активізації інвестиційної діяльності в умовах євроінтеграції

2. Макроекономічні дисбаланси та їх вплив на інвестиційний процес країни

3. Трансформація державної фінансової політики в інвестиційній сфері на засадах концепції сталого розвитку

4. Ресурсний потенціал банків та небанківських фінансових установ у забезпеченні інвестиційної діяльності суб’єктів господарювання

5. Інноваційні форми та інструменти фінансового забезпечення інвестиційного процесу

6. Формування інституційної інфраструктури як передумова розвитку малого та середнього бізнесу

Під час роботи конференції заплановано проведення панельних дискусій.

До участі запрошуються науковці, представники бізнесу, державні діячі та експерти в сфері інвестицій.

За результатами роботи конференції буде видано електронний збірник тез доповідей.

Для заповнення оn-line заявки учасника заходу перейдіть за посиланням.

Детально про участь у конференції можна дізнатись у інформаційному листі:

- Інформаційний лист (укр.)

- Information sheet (engl.)

- Информационный лист (рос.)

Також є можливість участі у написанні колективної зарубіжної монографії "Розвиток малого та середнього бізнесу: досвід країн ЄС та країн Східного партнерства", що буде опублікована у Польщі. Детальна інформація за посиланням українською та англійською мовами.

Адреса заходу: Конференц-зал центрального корпусу ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана», м. Київ, Проспект Перемоги, 54/1 (метро «Шулявська»).

За додатковою інформацією звертатись за електронною адресою:  konf_kneu_invest@ukr.net або на кафедру інвестиційної діяльності (ІІІ корпус, каб. 064, тел. (044) 371-62-24).