Про результати моніторингу інноваційної діяльності кафедри інвестиційної діяльності за 2016 р.18 Травня 2017р.

За результатами щорічного оцінювання інноваційної діяльності науково-педагогічних працівників та кафедр у 2016 році Комісією університету з моніторингу кафедру інвестиційної діяльності визнано як одну з найкращих в університеті. Цьогоріч колектив кафедри увійшов до першої двадцятки найбільш активних та інноваційних підрозділів університету, зайнявши почесне 6 місце. Таким чином, кафедра інвестиційної діяльності поліпшила свій рейтниг у порівнянні із минулим роком на 4 позиції.

За високі здобутки у реалізації інноваційної роботи університету колектив кафедри інвестиційної діяльності був нагороджений почесною грамотою, яку сьогодні у День вишиванки урочисто вручив декан фінансово-економічного факультету Володимир Кирилович Хлівний.

Володимир Кирилович висловив привітання завідувачу кафедри Тетяні Володимирівні Майоровій та викладачам кафедри і побажав подальших звершень у науковій, навчальній та інноваційній діяльності нашому колективу.