Результати проведення І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит»30 Січня 2017р.

Про результати проведення І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит»

23 січня  2017 p. викладачами кафедри фінансів Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана було організовано і проведено І-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» для студентів бакалаврату і магістратури, в якому взяли участь здібні студенти нашого університету.

Комісія обрала переможців І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» , які візьмуть участь у ІІ етапі. Ними стали

Бобильова Катерина Федорівна, 9 група, 4 курс  ФЕФ

Гуппал Микита Олексійович, 9 група, 4 курс  ФЕФ

Бажаємо переможцям успіхів у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит», який відбудеться у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця (м. Харків).

Дякуємо за участь всім студентам, хто випробував свої знання у І етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит», та бажаємо їм подальших успіхів у навчанні.

Організатори І туру Олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит»

доц. Жибер Т.В. та ас. Білінець М.Ю.