Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Дью Ділідженс

Кафедра корпоративних фінансів і контролінгу пропонує студентам вибіркову дисципліну «Дью Ділідженс» у співпраці з однією з найбільших аудиторських компаній KPMG. Провідні експерти галузі з України та Німеччини будуть запрошені в якості ключових спікерів. Після завершення курсу студенти отримають сертифікат участі від KPMGі КНЕУ, а найкращій команді студентів буде запропоновано представити результати своїх досліджень у головному офісі KPMGу Києві. Дисципліна буде викладатися із широким використанням кейсів та практичних вправ заснованих на прикладах з реального бізнесу.

Мета вивчення дисципліни - отримання базових знань та набуття практичних навичок з питань дью ділідженс, з розумінням процесу злиття та поглинання і ключових понять оцінки вартості бізнесу. Навчальний курс орієнтований на студентів, які у майбутньому планують кар'єру у сфері інвестиційногобенкінгу, фонду приватних інвестицій, хедж-фонду чи корпоративного розвитку. Студенти навчаться розуміти логіку процесу трансакції із придбання, злиття та поглинання підприємств із різних сторін - інвестора, продавця та консультанта. Курс подетально проведе студента через весь процес трансакції, у тому числі дозволить з’ясувати цілі та  мотивацію сторін, етапи дью ділідженс (з фокусом на фінансовому та стратегічному аспектах), особливості оцінки вартості у рамках аналізованихпроектів.Студенти будуть ознайомлені з останніми тенденціями при здійсненні угод з аквізицій, злиття та поглинання.Розглядатиметься вплив результатів дью ділідженс на оцінку справедливої вартості компанії, а також застосування відповідних методів оцінки та трансакційних структур.

Зміст дисципліни по темах:

 • Стратегічні основи дью ділідженс
 • Дью ділідженс у процесах злиття та поглинання (M&A)
 • Ринковий стратегічний дью ділідженс
 • Внутрішній стратегічний дью ділідженс підприємства
 • Бізнес планування та створення операційної моделі
 • Оцінка вартості бізнесу на основі ринкових показників
 • Методики внутрішньої оцінки вартості бізнесу
 • Міжнародні тенденції трансакцій M&A

Цей курс буде викладатися у двох групах - повністю англійською мовою і окремо українською мовою.

Остання редакція: 04.12.15

Публікаціі з предмету

 • Дью ділідженс (викладання англійською мовою) (190 KB)Методичні матеріали щодо змісту та організації самостійної роботи студента і підсумкового контролю їх знань з навчальної дисципліни«Дью ділідженс» спеціалізація «Фінанси» 6508 (викладання англійською мовою)23 Жовтня 2017 р.
 • Дью ділідженс (585.5 KB)Методичні матеріали щодо змісту та організації самостійної роботи студентів, поточного і підсумкового контролю їх знань з навчальної дисципліни  23 Жовтня 2017 р.
 • Дью ділідженс (108 KB)Паспорт навчальної дисципліни«ДЬЮ ДІЛІДЖЕНС»06 Жовтня 2016 р.