27 квітня 2016 року старшими викладачами кафедри іноземних мов фінансово-економічного факультету О.Є. Стеценко, Д.В Кузьменко та студентами другого курсу була проведена профорієнтаційна робота в економічному коледжі ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Геть29 Квітня 2016р.

Викладачі кафедри разом зі студентами 2 курсу фінансового-економічного та облікового факультетів презентували повну та достовірну інформацію майбутнім абітурієнтам про наявні в університеті спеціальності, порядок вступу та переваги, які отримують студенти КНЕУ.

Для того, щоб зацікавити студентів коледжу  спеціальностями факультетів, ознайомити з навчальним планом, концепцією спеціальностей, переліком посад, які може займати випускник, викладачами кафедри іноземних мов фінансово-економічного факультету були розроблені рекламні матеріали у вигляді стендів, буклетів, а також, була представлена цікава доповідь у формі мультимедійних презентацій на тему: « Чому саме я обрав «КНЕУ імені Вадима Гетьмана?»».

Як показує наш досвід, такий підхід надає можливість студентам докладніше вивчити, обміркувати з батьками правила вступу та зробити правильний вибір за особистими уподобаннями.

На кафедрі іноземних мов фінансово-економічного факультету регулярно проводиться робота з удосконалення профорієнтаційної діяльності, а саме: відбуваються семінари, дискусії та дні відкритих дверей. Абітурієнти та студенти коледжів, запрошуються до участі у різних організаційних заходах, пов’язаних з розвитком іншомовних компетенцій.