Конкурс студентських наукових робіт «New ideas. New possibilities» / «Нові ідеї. Нові можливості»18 Березня 2016р.

Шановні студенти!

«New ideas. New possibilities» / «Нові ідеї. Нові можливості».

Терміни проведення:
2 квітня – об’ява про конкурс
2 квітня-30 квітня – прийом робіт
3 травня-6 травня – відбір робіт Конкурсною комісією за напрямами роботи секцій.
7 травня-20 травня – робота Конкурсної комісії. Визначення переможців.
Мови письмових робіт – англійська та французька.
До участі у конкурсі запрошуються студенти та аспіранти вищих навчальних закладів України.

Секції конкурсу письмових робіт
Секція 1 Актуальні проблеми сучасної економіки.
Секція 2 Міждисциплінарні дослідження в науці та освіті.
Секція 3 Ефективний міжкультурний діалог. Подолання мовних бар’єрів в контексті професійної діяльності.

Кращі роботи будуть рекомендовані до опублікування в збірці наукових праць (електронне видання).
Вимоги до конкурсних робіт та Зразок заявки на участь у конкурсі студентських робіт