Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Лавренюк Владислав Володимирович

Кафедра: Кафедра менеджменту банківської діяльності
Посада: доцент
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 5 років
Біографія:

Біографія. Народився 25.06.90 р. у м. Тетіїв, Тетіївського району, Київської області. У 2012 році закінчив кредитно-економічний факультет ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» і отримав диплом магістра зі спеціальності "Банківська справа". У 2012 році вступив до аспірантури ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» та був прийнятий на посаду асистента кафедри менеджменту банківської діяльності. У 2016 році захистив кандидатську дисертацію та отримав наукивий ступінь кандидата економічних наук за спеціальністю "Гроші, фінанси і кредит".


Дисципліни: Управління банківськими ризиками, Безпека фінансово-кредитних установ, Основи безпеки бізнесу, Фінансовий облік у банку.


Практичний досвід: 
✔ з липня / 2010 р. по вересень/2010 -  "ПроКредит банк";
✔ з жовтня / 2011 р. по травень / 2012 р. - "Платинум банк";
✔ з лютого / 2013 р. по травень / 2013 р. - пройшов тренінг-курси за програмою "Технології інноваційного навчання в економічному університеті" та отримав свідоцтво з відзнакою;
✔ з лютого / 2016 р. по березень / 2016 р. - пройшов стажування у Національному банку України в Департаменті фінансової стабільності та отримав відповідне свідоцтво; 
✔ у квітні / 2017 р. - прослухав курс «Реформи у нагляді та запровадження макропруденційного регулювання в банківському секторі України» організований Національним банком України та отримав відповідне свідоцтво.