За сприяння кафедри МБД відбувся круглий стіл УТФА «Кому більш необхідна валютна лібералізація: фінансовому чи реальному сектору?»28 Березня 2016р.

24 березня 2016 р. о 17-00 кафедра менеджменту банківської діяльності КНЕУ та Українське товариство фінансових аналітиків (УТФА) провели дискусію у форматі круглого столу на тему: «Кому більш необхідна валютна лібералізація: фінансовому чи реальному сектору?»

Модератор заходу, Прозоров Юрій, президент УТФА, репрезентував тематику дискусії та окреслив ключові питання для обговорення:

* Стан банківського ринку та питання валютних ризиків.

* Валютний Декрет 1993 року – скільки можна чекати його відміни? Чи є загроза нової девальвації?

* Інвестклімат та нові і старі валютні обмеження - чи є вони сумісними?

Співдоповіді відповідно до тематики дискусії здійснили:

* Дробязко Анатолій, банківський експерт, член УТФА;

* Яременко Сергій, незалежний експерт, екс-заступник голови НБУ;

В процесі обговорення відбулась дискусія, в якій здійснили виступи та активну участь прийняли члени УТФА та запрошені експерти, зокрема:

* Апостолова Ганна, начальник відділу рейтингового агентства «IBI-Rating», член УТФА;

* Бабич Ігор (м.Одеса) член комісії з банківського аналізу УТФА;

* Баріда Надія, доцент, докторант кафедри банківської справи КНЕУ;

* Власюк Ігор, член УТФА;

* Галасюк Валерій (м. Дніпропетровськ), член Ради УТФА;

* Духненко Володимир, член Громадської Ради НКЦПФР, директор рейтингового агентства «Експерт-Рейтинг», член УТФА;

* Єрмакович Сергій, член виконкому УТФА;

* Карасев Олексій, член УТФА;

* Кирюхин Борис, член Ради УТФА;

* Корнєєв Володимир, завідувач відділу фінансово-бюджетної політики Науково-дослідного економічного інституту Міністерства економічного розвитку і торгівлі України;

* Котович Тарас, член УТФА;

* Краснова Ірина, докторант кафедри менеджменту банківської діяльності КНЕУ;

* Москвін Сергій, народний депутат України 3-го скликання, екс-президент УТФА;

* Нікітін Андрій, доцент КНЕУ, голова комісії УТФА з навчання та кваліфікації;

* Ніколаєв Віктор, член УТФА;

* Осадчий Євген, докторант кафедри менеджменту банківської діяльності КНЕУ;

* Унковська Тетяна, член УТФА;

* Ходакевич Сергій, доцент, докторант кафедри банківської справи КНЕУ.

* Черняховський В’ячеслав – страховий експерт, голова комісії УТФА зі страхування;

Учасники заходу подякували організаторам за його високій рівень та домовились передати пропозиції та рекомендації, що сформовані за результатами дискусії, до виконкому УТФА з метою їх врахування науковою громадськістю та органами влади.

Після круглого столу відбулись річні збори УТФА, на яких було вирішені організаційні питання.