Проведено круглий стіл «Перезавантаження банківської системи: особливості менеджменту та макропруденційний мандат НБУ»04 Грудня 2016р.

29 листопада 2016 р. кафедра менеджменту банківської діяльності КНЕУ спільно з Українським товариством фінансових аналітиків (УТФА) та ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» провела круглий стіл «Перезавантаження банківської системи: особливості менеджменту та макропруденційний мандат НБУ»

Захід відбувся в конференц-залі 1 корпусу КНЕУ та був проведений з нагоди 110-річчя КНЕУ та 10-річчя кафедри менеджменту банківської діяльності.

Подія викликала велику зацікавленість серед науковців та практикуючих банкірів, студентства КНЕУ. Виявили бажання прийняти участь у круглому столі близько 80 осіб.

Вітальне слово до учасників круглого столу промовив проректор КНЕУ з науково-педагогічної роботи д.е.н., проф. Колот Анатолій Михайлович. Було відзначено надзвичайну актуальність теми та висловлені побажання ефективної плідної роботи. Завідувач кафедри менеджменту банківської діяльності д.е.н. проф Примостка Людмила Олександрівна подякувала за привітання та вручила примірник ювілейної кафедральної монографії «Банківська система України: інституційні зміни та інновації» кожному спікеру та запрошеному гостеві круглого столу.

вручення ювілейної монографії кафедри менеджменту банківської діяльності.

Доповіді та виступи учасників під керівництвом модератора, Президента УТФА Прозорова Юрія Володимировича, були презентовані в доброзичливій та конструктивній обстановці. Гострі та цікаві питання задавали науковці, фахівці банківського ринку, студенти фінансово-економічного факультету КНЕУ.

обговорення доповідей

Практично усі доповідачі, заявлені у програмі заходу, отримали можливість висловитись. Запрошений гість, депутат Верховної Ради, Голова Комiтету  ВР з промисловoi полiтики та підприємництва, к.е.н. Галасюк Віктор Валерійович, задав тон дискусії як доброзичливий та конструктивний.

доповідає Юрій Прозоров. В президії– Віктор Галасюк.

Слайди доповідей спікерів круглого столу, за їх люб’язної згоди, подано нижче:

Спікер

Слайди доповіді (формат PDF)

Прозоров Юрій Володимирович – президент УТФА, Голова Правління Центру Розвитку ринкової економіки (CMD Ukraine)

Зміна мандату Національного банку України як вихід з iнституцiйної пастки дедоверiзацii банківської системи

Бублик Євген Олександрович, к.е.н., с.н.с., Брус Світлана Іванівна, к.е.н., с.н.с., відділ грошово-кредитних відносин ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України»

Інституційна модернізація фінансового нагляду в посткризових умовах

Карчева Ганна Тимофіївна– завідувач кафедри економіки та управління ДВНЗ «Університет банківської справи», д.е.н., проф.

Перезавантаження банківської системи України в контексті створення стабілізаційних механізмів

Краснова Ірина Вікторівна– професор кафедри менеджменту банківської діяльності  ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана», к.е.н., доцент

Функціонально-структурні трансформації в банківській системі України

Карасьов Олексій Анатолійович – член УТФА

Перехідний банк як інструмент врегулювання неплатоспроможності

Корнєєв Володимир Вікторович– зав. відділу фінансової політики ДНД «Інститут інформатизації та моделювання економіки», почесний член УТФА, д.е.н., проф.

Банки на ринках позичкових капіталів: зміни кон'юнктури та інструментів

Бортніков Геннадій Петрович – провідний науковий співробітник ДННУ «Академія фінансового управління», к.е.н.

Сучасні бізнес-моделі комерційного банку

Дробязко Анатолій Олександрович –провідний науковий співробітник ДННУ "Академія фінансового управління", член УТФА, к.е.н.

Шляхи інституційного розвитку банківської системи задля подолання кризи

Організатори круглого столу дякують учасникам заходу за інтерес до заявленої теми та участь в обговоренні доповідей. Спеціальна подяка – студентам 4 курсу, 6 групи ФЕФ (спеціалізація «банківська справа», за допомогу в організації.

студенти 4 курсу під час обговорення доповідей