Засідання страхової секції 84-ї студентської наукової конференції «Інноваційний ресурс соціально-економічного розвитку України» відбудеться 16 травня 2017 р. в ауд. «Warszawa»11 Травня 2017р.

16 травня 2017 р.з 10-00 до 17-00 в аудиторії «Warszawa» кафедра страхування проведе засідання страхової секції 84-ї щорічної загальноуніверситетської наукової студентської конференції «Інноваційний ресурс соціально-економічного розвитку України».

Визначення кращих доповідей і кращих доповідачів, за традицією, відбудеться за участі представників Страхової групи «PZU в Україні» - партнерів та добрих друзів кафедри страхування КНЕУ.

1.     Кушниренка Валерія Володимировича – HR-директора департамента управління персоналом СК «PZU Україна»;

2.     Волинець Алли Іванівни – менеджера з персоналу департамента управління персоналом СК «PZU Україна»;

3.     Лясоцької Оксани Валеріївни – головного спеціаліста управління страхування майнових ризиків департамента управління продуктами CК «PZU Україна»;

4.     Гищак Євгенії Павлівни - спеціалиста відділу маркетингу СК «PZU Україна»;

5.     Наумової Марини Євгеніївни – директора операційного управління СК «PZU Україна страхування життя»;

6.     Бойко Людмили Леонідівни – начальника відділу організації корпоративних продажів СК ««PZU Україна страхування життя».

Чекаємо на вас!