Підсумки проведення 1-го етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни "Страхування"27 Березня 2017р.

На початку березня поточного року викладачами кафедри страхування к.е.н., доц. Стецюк Т. І. та к.е.н., доц. Татаріною Т. В. було проведено 1-й етап Всеукраїнської олімпіади зі страхування.

В олімпіаді прийняли участь 142 студенти Фінансово-економічного факультету ДВНЗ "КНЕУ ім. Вадима Гетьмана".

В своїх роботах студенти показали високий рівень теоретичних знань та креативність мислення.

За результатами олімпіади преможцями стали:

1-е місце - Панків Андрій, студент V курсу ФЕФ, спец. 8508;

2-е місце - Герасименко Ольга, студентка V курсу ФЕФ, спец. 8508;

3-е місце - Тарахтієнко Ксенія, студентка ІV курсу ФЕФ, спец. 8508.

Кафедра страхування вітає переможців та бажає успіхів та високих результатів на 2-му етапі Всеукраїнської олімпіади зі "Страхування", який буде проведено 19-20 квітня в м. Тернопіль на базі економічного університету.