Відбувся захист магістерських дипломних робіт студентами магістерської програми "Страховий менеджмент"17 Лютого 2017р.

2-3 лютого 2017 р. відбувся захист магістерських дипломних робіт студентами магістерської програми "Страховий менеджмент".
Кафедра страхування вітає своїх випускників з успішним закінченням університету і бажає їм успіхів в кар'єрі та особистому житті.

До захисту було допущено 18 студентів: Алексєєнко Ольга, Горбатюк Сергій, Гриневич Катерина, Довголап Тетяна, Єрьоменко Анастасія, Єфімчук Павло, Корж Олена, Котов Андрій, Курасов Владислав, Медвідь Іван, Мельник Роман, Садковський Ян, Сільченко Ігор, Слєсарєв Ігор, Сухінський Богдан, Федоренко Антон, Човган Альона, Шуменя Ольга.

Всі студенті продемонстрували високий рівень знань та дипломних робіт і за результатами захисту отримали позитивні оцінки.

Кращі випускники магістерської програми "Страховий менеджмент" отримали рекомендацію до вступу в аспірантуру для набуття наукового ступеню PhD за спеціальністю 072 "Фінанси, банківська справа та страхування":

1.     Алексєєнко Ольга Юріївна;

2.     Гриневич Катерина Геннадіївна;

3.     Єрьоменко Анастасія Андріївна;

4.     Корж Олена Олексіївна;

5.     Слєсарєва Ігор Сергійович;

6.     Човган Альона Григорівна.