П’ятий інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» з Борисом Бурдою в КНЕУ01 Травня 2016р.

Страховий клуб кафедри страхування Київського національного університету імені Вадима Гетьмана  27 квітня 2016 року провів П’ятий щорічний інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?» з  привітанням  та питаннями  від Бориса Бурди.

Розпочалась  гра «Що? Де? Коли?», яку відкрив старший викладач кафедри страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана Володимир Веретнов з вітання  Бориса Бурди. Особливістю цього турніру було те, що капітани команд, прислали питання і  частково виступили  з одного боку в ролі глядачів, з іншого в ролі гравців.

В турнірі взяло участь 12 команд (на 2 команди менше, ніж в минулому році!). Страховий клуб докладає максимально зусиль для того, щоб зацікавити майбутніх спеціалістів поглиблювати свої знання у сфері страхування. Щороку збільшується чисельність студентів, які прагнуть перевірити та покращити свої знання, а також учасниками  турніру є випускники минулих років програми «Страховий менеджмент» Олег Усов, Олександр Чех, Катерина Полякова, Аліна Синенко, Євгенія Годимчук як провідні спеціалісти:  андерайтери  страхових компаній (СК «Альянс» СК «Універсальна», брокера «Европейское агентство»), страхувальників – власників та  практиків бізнесу керівників суб’єктів господарювання (ПП «Діджитрон Україна», ГК «Аватар», ТОВ «Нанотехнології і наноматеріали») .

Традиційно гра складалась з 2 турів по 15 запитань. Ще однією родзинкою гри стало те, що тематика питань була поділена на страхову та музичну культуру.

Команда «7 небо» з капітаном Олегом Усовим, викладач кафедри страхування ДВНЗ «КНЕУ ім.В.Гетьмана» через чотири роки змагань, в минулому році зайняла вже друге місце,  в цьому році, вперше стала блискавичним переможцем турніру «Що? Де? Коли?» з  вітанням Бориса Бурди з 18 балами з 30.

Друге,  третє місце поділили  команди  страховиків «Страхолюди» Вячеслав Черняховский і «Европейское агентство» Андрій Ластіньш.    Четверте місце посіла  команда “Фенікс” збірна випускників членів Страхового клубу КНЕУ, капітан Кирил Кравченко. Із вдалим дебютом можна привітати команди студентів   “Победа не главное» капітан голова Страхового клуб КНЕУ Артем Свіженко 4 курс,ФЕФ, «Сіндікат»  Валерія Ісаєва, Максим Скідан координатор 1 курсу ФЕФ, і посилений доцентом Андрієм Нікітіним, «Дримтім» Кирило Свідрак, фінансовий консультант «Старлайф», студент  МЕІМ .

В кінці були визначені два кращих питання  та капітани команди були нагороджені  призами  партнера КНЕУ та нашого клубу  Краківського економічного університету  та Вищої школи страхування у Кракові.

Страховий клуб КНЕУ щиро дякує всім капітанам, учасникам та партнерам за участь у грі, командам: Страхолюди (Вячеслав Черняховський), Ворлд стафф (Тетяна Бацалай), МІБ (Васілій Келіогло), Европейское Агентство (Андрій Ластіньш), Сіндікат (Валерія Ісаєва),  Клевер (Аліна Сененко), 7 небо(Олег Усов), Скіфи (Павло Бреус), Фенікс (Кирил Кравченко), Победа не главное (Артем Свіженко), Дримтім (Кирило Свідрак), а також співробітників відділу технічного забезпечення КНЕУ за підтримку та вдале проведення турніру!

До зустрічі на Шостому  щорічному інтелектуальному турнірі «Що? Де? Коли?  з Борисом Бурдою» в наступному році!