Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Гойло Наталя Валеріївна

Кафедра: Кафедра аудиту
Посада: доцент
Вчене звання: немає
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 5 років
Біографія:

У 2010 р. закінчила магістратуру Житомирського державного технологічного університету (ЖДТУ) та отримала кваліфікацію магістра з обліку і аудиту. З грудня 2010 р. до листопада 2013 р. навчалася в аспірантурі кафедри бухгалтерського обліку ЖДТУ. У 2014 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 08.00.09 − бухгалтерський облік, аналіз та аудит та отримала ступінь кандидата економічних наук.

З вересня 2010 р. до липня 2013 р. працювала на посаді асистента кафедри бухгалтерського обліку ЖДТУ (за сумісництвом). З грудня 2013 р. до травня 2015 р. працювала на посаді бухгалтера ПАТ «АСНОВА ХОЛДИНГ», ТОВ «АУДИТОРСЬКА ФІРМА «АБК СЕРВІС» та ТОВ «Аутсорсинговий центр «ОБЛІК + КОНТРОЛЬ – ПОДАТКИ». Має практичний досвід асистента аудитора та помічника судового експерта-бухгалтера. З вересня до грудня 2015 р. працювала на посаді доцента кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Київського кооперативного інституту бізнесу і права. З грудня 2015 р. – доцент кафедри аудиту КНЕУ.

Викладає тренінг з науки «Інформаційні системи і технології в обліку», дисципліни «Управлінські інформаційні системи в аналізі і аудиті підприємства», «Управлінські інформаційні системи в обліку, аналізі і аудиті в секторі загального державного управління» та «Бухгалтерський облік в прикладних програмних рішеннях».