Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Заднепровська Світлана Петрівна

Кафедра: Кафедра аудиту
Посада: Доцент
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 20 років
Біографія:

Закінчила Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана за спеціальністю «Фінанси і кредит», стажувалась у освітніх та банківських установах Німеччині та Ірландії.

Понад 26 років працювала на посадах топ-менеджменту в АТ «Ощадбанк», нагороджена Відзнакою ВАТ «Державний ощадний банк України».

Консультант Національного центру підготовки банківських працівників України (Ліцензія Міністерства Освіти України №363178 від 26.06.2007р.). Інструктор навчальних програм Аудиторської палати України. Практикуючий аудитор у сфері банківської діяльності.

У 2008 році захистила дисертацію та здобула ступінь кандидата економічних наук. Має понад 40 опублікованих наукових та науково-методичних праць, з них у співавторстві монографія «Облік, аналіз та аудит операцій з платіжними картками», 4 навчальні посібники з грифом Міністерства освіти та науки України. Автор і керівник тренінгових програм.

З 2012 року − працює на посаді доцента кафедри аудиту ДВНЗ «КНЕУ ім. Вадима Гетьмана».

Викладає дисципліни: «Організація і методика аудиту в банках», «Внутрішній аудит банку», «Внутрішній аудит», «Внутрішній аудит корпорацій».