26.04.2017 відбулося засідання всеукраїнського наукового семінару "Моделювання та ризикологія в економіці". Тема доповіді:"Моделювання портфелів цінних паперів в умовах глобальної економічної нестабільності".27 Квітня 2017р.

Доповідач: Хохлов Валентин, MBA, CFA, здобувач кафедри економіко-математичного моделювання, ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана".

Науковий консультант: Матвійчук Андрій Вікторович, д.е.н., професор, професор кафедри економіко-математичного моделювання, ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана".