84-а наукова студентська конференція «ІННОВАЦІЙНИЙ РЕСУРС СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ»22 Травня 2017р.

В рамках проведення днів науки в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» кафедрою інформаційних систем в економіці була організована платформа "Проектування, супроводження та використання інформаційних систем в економіці та техніці" для участі у 84-й науковій студентській конференції «ІННОВАЦІЙНИЙ РЕСУРС СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ».

Відповідно запропонованої платформи до участі у конференції подано 44 заявки від студентів Навчально-наукового інституту "Інститут інформаційних технологій в економіці" та інших факультетів університету. Зокрема, активну участь у платформі взяли студенти факультету маркетингу, що вивчають дисципліну «інформаційні системи і технології в маркетингу».

Робота платформи відбулась відповідно розкладу 17 травня 2017 з 1400 Модератором платформи був к. т. н., професор кафедри інформаційних систем в економіці Іванченко Г.Ф.

В рамках роботи платформи було представлено 14 доповідей студентів.

Виступи учасників присвячено вирішенню широкого кола наукових питань, пов'язаних із проектуванням, розробленням та супроводженням сучасних інформаційних систем і технологій у непростий період світової економічної кризи. Важливо відмітити, що більшість докладів були присвячені практичним розробкам студентів.

За результатами роботи платформи були відзначені наступні студенти:

1 місце:

1.    Головач О. І., 3 курс, спеціальність 6101. Тема доповіді: «Розробка інформаційної системи управління програмою лояльності мережі ресторанів».Науковий керівник: Козак І. А., к. е. н., доцент кафедри інформаційних систем в економіці

2 місце:

1.    Северінко К.О., Кузик М.М., Жуковська Л.С.,3 курс, спеціальність 6101. Тема доповіді: «Проектування інформаційної системи TopToursдля автоматизації та оптимізації роботи туристичного агенства». Науковий керівник: Козак І. А., к. е. н., доцент кафедри інформаційних систем в економіці.

2.    Бойко О.П., Мікуліч О. С., 5 курс, спеціальність 8101. Тема доповіді: «Алгоритм Apriori. Огляд алгоритму та приклад використання». Доповідь на англійській мові. Науковий керівник: Галузинський Г.П., к. т. н., доцент кафедри інформаційних систем в економіці.

3 місце:

1.    Рибалко Я. В., 4 курс, спеціальність 6101.Тема доповіді: «Проектування та підтримкилокальних мереж і робочихстанційв середовищі Networkcreater». Науковий керівник:Тішков Б.О., к. е. н., доцент кафедри інформаційних систем в економіці.

2.    Корнієнко Ю. В., 6 курс, спеціальність 8101. Тема доповіді: «Використання баз даних NOSQL в системах електронної комерції». Науковий керівник: Ситник Н.В., к.е.н., професор кафедри інформаційних систем в економіці.