П’ята міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2017»26 Травня 2017р.

26 травня в  Київському національному університеті будівництва і архітектури проходила п’ята міжнародна науково-практична конференція «MoodleMoot Ukraine 2017. Теорія і практика використання системи управління навчанням Moodle».

На конференції обговорювались актуальні питання впровадження і використаня системи Moodle у дистанційному навчанні, створення і використання нових модулів Moodle та Їх інтеграція з іншими програмними засобами, організаційні, педагогічні та методологічні проблеми використання системи управління навчанням Moodle.

З доповіддю "Атестація дистанційних курсів як обов'язкова складова системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в Україні" на конференції виступила М.В. Сільченко, директор інституту дистанційних технологій навчання, співдоповідач Ю.М. Красюк, заступник завідувача кафедри інформатики та системологіі.
Питання, підняті темою доповіді, зацікавили аудиторію конференції та викликали обговорення. Зокрема, порядок атестації дистанційних курсів в КНЕУ. Учасники пленарного засідання також поділились своїм досвідом щодо проведення атестації дистанційних курсів у інших навчальних закладах.