Вітаємо Олександра Дмитровича з ювілеєм21 Листопада 2017р.

ВІТАЄМО ОЛЕКСАНДРА ДМИТРОВИЧА ШАРАПОВА З 80-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!

Колектив кафедри інформатики та системології висловлює щирі та сердечні вітання нашому Вельмишановному керівнику, кандидату технічних наук, професору — Олександру Дмитровичу Шарапову.

Свій ювілей Ви зустрічаєте у колі друзів, колег і студенства. Сумлінною довгорічною працею, високим професіоналізмом, талантом і мудрістю умілого керівника, почуттям відповідальності Ви заслужили глибоку повагу колективу.

Олександр Дмитрович після закінчення Київського державного університету імені Тараса Шевченка захистив кандидатську дисертацію і майже півсторіччя присвятив роботі у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана на різних посадах - завідуючого кафедрою, декана, проректора.

Практичним здобутком його науково-педагогічної кар'єри є десятки навчальних посібників, підручників, монографій, понад 300 інших наукових праць. Будучи людиною чудових людських якостей, Олександр Дмитрович користується беззаперечним авторитетом та повагою серед колег і студентів. Свої уміння та знання він передає молодому поколінню — під науковим керівництвом О.Д. Шарапова було захищено 46 дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук.

Заслуги Олександра Дмитровича перед державою оцінено високими нагородами. У 2002 році він нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, у 2006 — Почесною грамотою Верховної Ради України, у 2007 році — орденом «За заслуги III ступеня». Олександру Дмитровичу присвоєне почесне звання «Заслужений працівник народної освіти України» і «Заслужений працівник КНЕУ».

Шановний Олександре Дмитровичу!

Прийміть теплі та щирі вітання з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, оптимізму, невичерпної енергії, нових досягнень та творчих успіхів. Нехай усі Ваші справи супроводжуються розумінням та підтримкою близьких, рідних та колег, а професійна діяльність буде сповнена задоволенням, творчими задумами, успіхами та досягненнями. Бажаємо також світлого та радісного життя, такого як у цей святковий день!

Ми знаємо Вас як талановиту, ініціативну, творчу особистість, сучасного професійного керівника, відданого справі, працьовиту та наполегливу людину з великим духовним та інтелектуальним потенціалом. Нехай Ваша активна професійна та громадянська позиція завжди буде прикладом для наслідування, а вірність обраній справі сприятиме подальшій підготовці висококваліфікованих фахівців.

Упевнені, що Ваші досвід, знання, людяність будуть і в подальшому спрямовані на розвиток національної політиці інформатизації, впровадження сучасних комп’ютерних технологій, що є найважливішим завданням сьогодення.

Сподіваємося, що наш спільний шлях буде довгим, успішним та щасливим.

З повагою, колектив кафедриінформатики та системології.