80–та наукова студентська конференція «Соціально – економічні перспективи України в ХХІ столітті», секція «Сучасна математика»24 Квітня 2013р.

10 квітня 2013 року на кафедрі вищої математики ФІСІТ відбулася 80 – та наукова студентська конференція «Соціально – економічні перспективи України в ХХІ столітті», секція «Сучасна математика».  В конференції прийняли участь 33 студенти 1 та 2 курсів напряму підготовки «Економічна кібернетика», «Статистика», «Комп'ютерні науки» та «Менеджмент». Доповіді, які були представлені, відрізнялися різноманітною тематикою і  характеризувалися глибокою науково місткістю. Студенти показали гарні здібності до наукової роботи, глибоке володіння матеріалом та вміння зацікавити своїми дослідження оточуючих, проявили високий рівень творчості.

Найцікавішими доповідями виявилися:

1. Бондар В. А.  - студент 2 курсу, спеціальності 6502, тема доповіді:  «Модель зростання чисельності населення Індії», н. к. – Джалладова І. А., професор, доктор фіз. – мат.  наук

2. Шарак В. О. – студентка 1 курсу, 6506, тема доповіді: «Геометричні методи в дослідженні економічних задач», н. к. Шуклін Г. В., ст. викл.

3. Вєдєнєєв В. А. – студент  2 курсу, тема доповіді: «Економічний зміст рівняння Слуцького Є. Є.», н. к. - Джалладова І. А., професор, доктор фіз. – мат.  наук

4. Вовченко Є. Ю. – студентка  1 курсу, 6601, тема доповіді: «Застосування теорії ймовірності при аналізі ринку Forex», н. к. – Бабинюк О. І., асистент

5. Горбульов Б. О. – студент 2 курсу, 6502, тема доповіді: «Моделі розповсюдження вірусу ВІЛ», н. к. - Джалладова І. А., професор, доктор фіз. – мат.  наук

6. Заріпова І. О. - студентка  1 курсу, 6601, тема доповіді: «Застосування комбінаторики в практичному житті», н. к. – Бабинюк О. І., асистент.

Вітаємо переможців конференції  та всіх учасників.

Бажаємо подальших успіхів на ниві наукових досліджень.