FALL 2017 School on Applied Mathematics and Statistics20 Листопада 2017р.

20-23 листопада 2017 р.  студенти напряму підготовки «Соціально-економічна статистика» разом з викладачами кафедри статистики взяли участь у роботі Міжнародної осінньої школи з прикладної математики та статистики «Fall 2017 School on Applied Mathematics and Statistics», яка проходила у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Щиро вдячні організаторам:

Irada Dzhalladova (Kyiv National Economic University, Ukraine)

Denys Khusainov (Taras Shevchenko National University of Kyiv, Ukraine)

Michael Pokojovy (The University of Texas at El Paso, TX, USA)

Andriy Shatyrko (Taras Shevchenko National University of Kyiv, Ukraine)

Agnieszka Vojta (University of Konstanz, Germany)

Традиція освітніх шкіл Fall School on Applied Mathematics and Statistics у Києві вперше була започаткована 2015 р. Школа була організована Університетом м.Констанц (Німеччина), Київським національним університетом ім. Т.Г. Шевченко і ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана». Цього року в  партнерстві також Техаський університет в Ель-Пасо (штат Техас, США).

Лекції були проведені професорами з Німеччини і США:

Robert Denk (University of Konstanz, Germany) Maximal Regularity for Parabolic Evolution Equations

J. Marcus Jobe (Miami University, Oxford, OH, USA) A Survey of Data Mining Techniques

Markus Kunze (University of Konstanz, Germany) Markov Processes and Their Transition Semigroups

Michael Kupper (University of Konstanz, Germany) Risk Measures and Nonlinear Expectations

Reinhard Racke (University of Konstanz, Germany) Hyperbolic Thermoelastic and Navier-Stokes Systems

Були представлені захоплюючі лекції (англійською) за актуальною тематикою в галузі сучасних проблем прикладної математики та статистичного аналізу.

Всі учасники після закінчення школи отримують сертифікати. Від кафедри статистики у роботі школи взяли участь проф. Ольга Мазуренко, доценти Тетяна Трубнік, Марина Горна, Інна Панасенко.

Щиро дякуємо спікерам за широкий вибір тем та напрямів досліджень прикладної математики та статистики та пані Іраді Джаладовій за запрошення та отриманий досвід.

Thank you again for your participation and Happy Thanksgiving!