Передзахист дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук26 Грудня 2017р.

26 грудня 2017 р. на кафедрі статистики відбувся попередній захист двох дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук (науковий керівник - д.е.н., проф. Бараник З.П. )
Наукові роботи випускниць кафедри - Юлі Іриневич (рецензенти - доцент, к.е.н. Галіцина О.В. та доцент, к.е.н. Мазур М.В.)

та Юлі Кикош (рецензенти - доцент, к.е.н. Луняк І.В. та доцент, к.е.н. Панасенко І.В.)

рекомендовано до захисту!

Вітаємо наукового керівника та дівчат, бажаємо творчого натхнення і успіхів!

В meeting room Інституту системних статистичних досліджень під час захисту проходила активна дискусія стосовно попиту та пропозиції на молодіжному ринку праці, проблем невідповідності ринку освітніх послуг потребам економіки України та релевантних статистичних інстументів оцінювання рівня безробіття молоді в Україні: