Вітаємо наших переможців Всеукраїнської студентської олімпіади 2017 зі Статистики!20 Квітня 2017р.

12-14 квітня у Національній академії статистики, обліку та аудиту пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни "Статистика".

Учасниками олімпіади цього року стали 52 студенти – представники 24 вищих навчальних закладів. До складу журі увійшли науково-педагогічні працівники та вчені наукових установ Національної академії наук України, вищих навчальних закладів (від кафедри статистики КНЕУ – проф. Ольга Мазуренко).
За результатами виконання конкурсних завдань (кросворд на володіння статистичною термінологією та три завдання логічно-розрахункового характеру)  журі визначили переможців.

Вітаємо студентів ІІ курсу з  чудовими результатами:

Ковальська  Катерина (фінансово-економічний факультет) посіла  ІІІ місце,

Пастушок Світлана (фінансово-економічний факультет) номінація “за оригінальний розв'язок та активну участь”,

Клименко Віталій (факультет економіки АПК) зайняв 9 місце у загальному заліку - високий результат!

Молодці! Бажаємо подальших звершень та перемог!
Вдячні тренерам студентів-переможців - доцентам кафедри статистики КНЕУ Ярославі Поплюйко, Тетяні Трубнік, Ярославі Іщук та асистенту Ганні Мережко.

Сподіваємось, що результати олімпіади сприятимуть зростанню чисельності зацікавлених статистикою студентів і розвитку студентської науки.

Колектив кафедри статистики
ДВНЗ "Київський національний економічний
університет імені Вадима Гетьмана"