VІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ “ЕКОНОМІКА ПІДПРИЄМСТВА: теорія і практика” (до 110-річчя кафедри економіки підприємств КНЕУ)01 Вересня 2016р.

Для участі в конференції необхідно:

- до 1 вересня 2016 р. зареєструватися на сторінці кафедри економіки підприємств:

- до 15 вересня 2016 р. направити тези для електронної публікації та копію платіжного документу на адресу  confEP2016@gmail.com

Організаційний внесок за участь в  конференції та сертифікат учасника 200 грн.

Оплата друкарських витрат проводиться на

Реквізити для перерахування коштів:

·       для юридичних осіб: р/р 26007052756009 у ПАТ КБ «Приватбанк», МФО 300711, код ЄДРПОУ отримувача 38806258. Отримувач: ГО «Науково-дослідний інститут економічного розвитку»;

·       для фізичних осіб (за бажанням): картковий рахунок 5169 3305 0885 1711 у ПАТ КБ «Приватбанк». Отримувач: Захарін Сергій Володимирович.

Призначення платежу:

«за участь ПІБ в VІміжнародній науково-практичній конференції “Економіка підприємства: теорія і практика». Без ПДВ.

Можливе попереднє замовлення номерів у готелі.

Офіційні мови конференції– українська, російська, англійська

Вимоги до подання тез.

Тези учасників конференції будуть надруковані в електронному збірнику  матеріалів до початку конференції. Тексти подаються однією з офіційних мов конференції обсягом 2 - 3 ст. електронною поштою. Факт прийняття оргкомітетом тез конференції обов’язково підтверджується зворотнім електронним листом!

Формат сторінки -  А4, поля – 2 см, шрифт - Times New Roman Cyr, кегель –  14 pt, міжрядковий інтервал – 1,0. Таблиці (підписані) друкуються вбудованим редактором Microsoft Word, рисунки (підписані і згруповані) - вбудованим редактором Microsoft Office. Назва файлу повинна відповідати прізвищу першого співавтора.  Файл зберігається у форматі rtf (наприклад, Surname.rtf). Макет оформлення тез:

УДК  e-mail:

П.І.П.

науковий ступінь, вчене звання,

місце роботи, країна,

Surname the Name the Patronymicscientific degree, academic status

place of work, country

НАЗВА ТЕЗ

THE NAME OF THESES

(2-3 речення)

Ключові слова:

(2-3 sentences)

Key words:

1 інтервал

1 інтервал

Література:

1. …

Увага!

Під час роботи конференції будуть прийматися статті (8-12 стор.) до збірника наукових праць «Стратегія економічного розвитку України» до № 39 (який за рішенням ВАК України включений до переліку фахових видань з економіки - постанова ВАК України № 1-05/1 26.01.2011 р. ).

Вимоги до оформлення статті розміщені за  адресою

Статті направлятина адресу  http://www.sedu.com.ua/dlya-avtoriv/nadislati-stattyu/

У полі «Назва статті» вказати «учасник конференції: Економіка підприємства: теорія і практика».

Вартість публікації 1 стор. – 30 грн. Останній термін подання статті 13 жовтня 2016 року. Оплата проводиться після отримання згоди на публікацію статті за реквізитами конференції з позначкою «за друк статті ПІБ» .

При недотриманні вимогщодо оформлення тез або вимог ВАК до змісту статей, матеріали надруковані не будуть.

Інформаційний лист>>

Телефон оргкомітету:

38(044) 371-61-52,   38(044) 371-61-14

СПОДІВАЄМОСЬ НА ВАШУ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ!

З повагою, оргкомітет