20 грудня 2017 р. о 10.00 (початок реєстрації о 9.20 ) в Центрі культури та мистецтв КНЕУ відбудеться Конференція трудового колективу20 Грудня 2017р.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Звіт  ректора  ДВНЗ «Київський  національний  економічний  університет  імені  Вадима  Гетьмана»  про  виконання  умов  контракту  з  МОН  України  у  2017  році

Доповідач: Д.Г. Лук’яненко

2. Про  погодження  за  поданням  Вченої  ради  Університету  нової  редакції  Статуту  ДВНЗ «Київський  національний  економічний  університет  імені  Вадима  Гетьмана»