Музей історії КНЕУ запрошує Вас до участі у презентації виставки авторських робіт Олександра Тимошенка17 Листопада 2017р.

Шановні студенти і колеги!

Музей історії КНЕУ запрошує Вас до участі у презентації виставки авторських робіт Олександра Тимошенка (учасника історичних подій на Майдані під час Революції гідності 2013-2014 рр., члена Національної спілки фотохудожників України) «Розстріляний Майдан». Буде також презентовано культурний спадок історії України тисячолітньої давнини – надбання трипільської культури, які реконструйовано у творчості майстрині Людмили Смолякової.

Під час заходу є намір осягнути матеріальні й духовні надбання тисячолітньої історії й ментальні аспекти націотворення сучасності. Гості презентації водночас зможуть отримати естетичну насолоду від перегляду творів  сучасних митців.

Презентація передбачає короткі виступи гостей, знайомства й неформальне спілкування учасників заходу. Запрошуємо всіх охочих відвідати презентацію.

Чекаємо на Вас 17 листопада 2017 р. у Музеї історії КНЕУ о 16:00.