Інститут вищої освіти запрошує Вас взяти участь в українсько-американській (не)конференції EdCampKneu19 Квітня 2017р.

що буде проведена по 2-х напрямах: ​​"Імперативи глобальної конкурентоспроможності системи вищої освіти США", як​а​ відбудеться 19 квітня 2017 року об 11​:​00 - 11:45 та "Формування глобальних  компетенцій в освітніх програмах міжнародної мобільності" об 11:45 - 13:05 в 30​7​ аудиторії  Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, м. Київ, проспект Перемоги 54/1.

Запрошеними спікерами будуть американські професори Willi Meyers та Ken Schneeberger з Університету Міссурі (штат Міссурі, США). Окрім основних запланованих питань учасники зможуть обговорити можливості залучення українських науковців до міжнародних проектів, грантових програм, які фінансуються американським урядом, перейняти  досвід організації американського освітнього процесу.

• Робоча мова конференції: англійська.
  • Сподіваємось на Вашу участь!
  • Будемо вдячні за поширення інформації серед своїх колег та студентів!

Additional information:

William H. Meyers - Director of CAFNR International Programs and Howard Cowden Professor of Agricultural and Applied Economics at the Universitfy of Missouri. He was the Interim Director for the Division of Applied Social Sciences in 2011 and Co-Director, Food and Agricultural Policy Research Institute at the University of Missouri (FAPRI-MU).

Ken Schneeberger - Ph.D., International Training Coordinator at CAFNR International Programs at the University of Missouri