18 Квітня 2018р.

Велике місто — це виклик і можливості. Шукаєш роботу та не знаєш з чого почати? Завітай до КНЕУ імені Вадима Гетьмана на ярмарок вакансій "Кар'єра у великому місті". Де на тебе чекатимуть кращі українські й закордонні роботодавці з вакансіями та програмами стажування, а також приємні призи для гарного відпочинку.

Під час заходу буде оголошено переможців конкурсу резюме "CV FOR THE CІTY", а також будуть розіграні квитки на концерт "Ліги сміху" 25 квітня  і квитки на концерт сучасного симфонічного оркестру "Lords of the Sound" 23 травня.

В рамках організації та проведення ярмарку вакансій, триває конкурс студентських резюме "CV FOR THE CITY"!

Надішли своє найкраще резюме та отримай безкоштовно кар’єрне консультування у якості приза від відомих кар’єрних консультантів.
Почни свою кар’єру у великому місті!
Будь активним та стань переможцем конкурсу.
Чекаємо на резюме за адресою: perspective.kneu@ukr.net