Команда КНЕУ з виконання проекту «Імплементація стратегії академічної доброчесності університету» проводить воркшоп «Академічна культура доброчесності»23 Жовтня 2017р.

Команда КНЕУ з виконання проекту «Імплементація стратегії академічної доброчесності університету»  – учасник програми розвитку лідерського потенціалу університетів України у 2017 р. за підтримки Британської Ради, Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундації лідерства для вищої освіти Сполученого Королівства 23 жовтня 2017 року о14.40 ( ауд. 307, 1-й корпус) проводить воркшоп «Академічна культура доброчесності».

Під час воркшопу будуть обговорені актуальні виклики і перспективи розбудови ефективного академічного середовища в нашому Університеті, бачення – з погляду стратегії, політики, інструментів і методів – ефективних шляхів сприяння академічній доброчесності та  впровадження Кодексів честі в університеті.

Воркшоп покликаний згенерувати нові цікаві та корисні ідеї, згуртувати зусилля усіх небайдужих навколо питань розбудови конкурентної вищої освіти в КНЕУ, базованої на цінностях доброчесності, моралі, довіри і взаємоповаги.

Запрошуються  викладачі курсу «Вступ до спеціальності (тренінг-курс)», «Методологія наукових досліджень», «Соціальна відповідальність», куратори академічних груп та усі бажаючі.