І МІЖНАРОДНИЙ V ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС-ТУРНІР «СТРАТЕГІЯ ФІРМИ-2018»19 Квітня 2018р.

10-19 квітня 2018 року відбувається фінал V Всеукраїнського бізнес-турніру «Стратегія фірми-2018» з урочистим нагородженням переможців 20 квітня в  Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана.

Турнір  є дистанційним змаганням з управління компанією у реальному динамічному тренінговому середовищі, відтвореним комп’ютерною програмою ViAL+.  Проходить турнір з ініціативи та під патронатом Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, компанії «Метро Кеш енд Керрі» (ТМ METRO), ГО «Поруч», «Компанії інтелектуальних технологій».

Учасники заходу: учні 7-11 класів, студенти, учителі та викладачі. Групи змагалися  у 4-х лігах – це учнівська, студентська ліги, а також група наставників і представників сімей. Протягом двох місяців вони максимально наблизились до реального бізнесу, відчули себе управлінцями. Професійний  програмний  продукт ― бізнес-симуляція ViAL+  ― надає кожному навчальну компанію в інтерактивному онлайн-просторі. Головне завдання проекту – налагодити виробництво, вивести  підприємство в лідери за прибутками й мати провідні позиції на ринку. Конкурентами  виступають компанії інших учасників турніру.

Докладніше про результати й переможців  бізнес-турніру читайте в найближчій публікації на сайті КНЕУ імені Вадима Гетьмана.