Міжнародна літня школа IBS Education29 Серпня 2016р.

IBS Education – це компанія, що працює на ринку освітніх послуг.

Саме цього літа IBS Education вперше представляє новий міжнародний проект - International Summer School. Це незабутня п`ятиденна програма навчання з лекціями та практичними заняттями по бізнесу. До програми навчання входить:

• 5 днів незабутніх спогадів і нових друзів ;
  • 3 ECTS з кожного предмета ( близько 18 годин занять ) ;
  • 3 викладачі зі своїми власними програмами ;
  • культурно - розважальна програма з великою кількістю цікавих заходів

International Summer School відкриє для Вас нові напрямки економічного розвитку та  стане значущим фундаментом для ваших майбутніх успіхів.
Усі заняття будуть проходити англійською мовою разом зі студентами німецького університету Konstanz. Цей університет знаходиться в Баден - Вюртемберге в Німеччині, який входить в число світових ТОП-250 за рейтингом по Times Higher Education World University Rankings, також часто згадується як «невеликий Гарвард».

IBS Education запрошує усіх бажаючих студентів, що володіють англійською мовою, до нашого проекту. Завдяки міжнародній школі Ви зможете здобути нові знання з бізнесу та покращити розмовний рівень англійської мови.

Проект  буде проходити з 29 серпня по 2 вересня.
Проведіть незабутньо останні дні канікул разом з нами.
Реєструйтесь на нашому сайті http://ibs-edu.com.ua/iss/