Презентація доктрини «Україна 2030» 23 травня о 12.0023 Травня 2017р.

Як Україні долучитися до високорозвинених розвинутих країн? Якою має бути головна мета реформ? Яку модель розвитку обрати?

Відповіді на ці та інші запитання дані в Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030», презентація якої відбудеться 23 травня в конференц-залі (пр. Перемоги, 54\\ 1).

Основою Доктрини, є нова соціально-орієнтована модель розвитку, в якій найвищою цінністю є Людина, а головною рушійною силою – реалізація креативного потенціалу народу.

Спираючись на результати наукових досліджень та системного аналізу, автори Доктрини накреслили модель інноваційного розвитку України. Одним із складників, який використовувався при її створеннї, став «Форсайт економіки України на середньостроковому (до 2020 року) та довгостроковому (до 2030 року) часових горизонтах».

Розробила Доктрину команда дослідників з КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, ДВНЗ Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного університету біоресурсів і природокористування України, Української бізнес-ініціативи.

Презентуватиме Доктрину «Україна 2030» народний депутат України Сергій Тарута.