Наукова конференція «Молодь і революція»20 Травня 2016р.

Вельмиповажні колеги! Студентська громадо!

Запрошуємо вас до участі у Всеукраїнській науковій конференції «Молодь і революція. Український досвід хх-ххі ст.»яка відбудеться

20 травня 2016 року

У рамках  роботи конференції передбачається дискусія між представниками наукового середовища, суспільними діячами, представниками студентського середовища за такими напрямками:

Історична секція:

Віковий фактор у революційних подіях 1905 і 1917 рр. в Наддніпрянській Україні.

Українська молодь у державотворенні 1917-1920 рр. (УНР, ЗУНР, квазідержавні утворення, селянський повстанський рух)

Молодь у соціальній політиці радянської влади

Молоді українці і діяльність ОУН-УПА.

Дисидентський рух і українська молодь.

«Революція на граніті» й молодіжна культурна революція часів Перебудови.

Українська молодь в Помаранчевій революції.

Молодь і Революція гідності.

Політологічна секція:

Молодіжний рух України. Регіональний розріз.

Соціальні ліфти і молодь.

Фактор молодіжних амбіцій у політичному житті України.

Конфлікт поколінь і плюралізм поглядів на майбутнє України.

Студентське самоврядування та молодіжні організації як школа лідерства.

Трудова еміграція молоді: позитиви і негативи. Проблема збереження інтелектуального потенціалу та соціально активних людей.

Правознавча секція

Проблема вікової дискримінації в Україні.

Правові аспекти участі молодіжних організацій у виборчому процесі та контролі за діяльністю органів влади.

Робочі мови конференції: українська, російська.

Місце проведення: м. Київ, просп. Перемоги 54/1, ауд.353

Початок роботи: 10 год. 00 хв.  Початок реєстрації: 9 год. 00 хв.

Форма участі у конференції - очна і заочна.

Статті учасників конференції за їх відповідності вимогам можуть бути опубліковані у збірнику наукових праць ДВНЗ КНЕУ «Історико-політичні студії». Вимоги до оформлення статей розміщено на сторінці Періодичні видання ДВНЗ КНЕУ імені Вадима Гетьмана: http://kneu.edu.ua/ua/science_kneu/periodic/his_pol_st/. Статті приймаються до початку роботи конференції.

Про бажання взяти участь у конференції прохання повідомитина адресу conferencpolhist@ukr.net.

Витрати на проїзд і проживання учасників конференції покриває відряджаюча сторона.

З метою отримання додаткової інформації прохання звертатися за телефоном (050)8861601 (Сацький Павло).

Чекаємо на Вашу активну участь!