ВИСТАВКА програм практики та СТАЖУВАННЯ28 Вересня 2016р.

28 вересня 2016 року з 10:00 до 17:00 у стінах головного корпусу КНЕУ ім. В. Гетьмана буде проходити БЕЗКОШТОВНИЙ кар'єрний захід для молоді, студентів та майбутніх професіоналів своєї справи. Більше 50 провідних компаній країни в пошуках стажерів та практикантів, яких будуть навчати і в перспективі працевлаштовувати: EY, JTI, KPMG, EY, Kreston GCG, DB Schenker Ukraine, Baker Tilly, Kreston GCG, PwC, 1+1 медіа, Sun In Bev Ukraine, L’ORÉAL Ukraine,  Deloitte, Nestle, Nielsen, Mazars Ukraine ПроКредит банк, ПАТ "Укртелеком", PJSC Citibank, RB Ukraine, Vegatelekom, lifecell, ТОВ "Інтертелеком", Lucky Look, НБУ, Київський міський центр зайнятості та інші.

Бери резюме і спілкуйся з HR-менеджерами особисто!

Для студентів всіх спеціальностей!

Захід абсолютно БЕЗКОШТОВНИЙ, крім того, ти можеш відвідати майстер-класи:

• короткі майстер-класи з працевлаштування та написання резюме;
  • практикум - імітації assessment center;
  • тренінги від ТОР-менеджерів;
  • презентації компаній-учасників.

Більш детально дізнатися про захід можна за посиланням: http://internship.stud-point.com/