01 червня 2017 р. «Імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС»01 Червня 2017р.

Шановні колеги!

Чергове засідання Клубу економістів відбудеться 01 червня  2017 р. (четвер) о 19:00 в КНЕУ імені Вадима Гетьмана,  пр. Перемоги, 54/1, ауд. 239.

Запрошуємо до дискусії з питань імплементації Угоди про асоціацію  між Україною та ЄС.

Пропонуємо обговорити результати дослідження, проведеного в межах підготовки доповіді «ПОГЛИБЛЕНА ВСЕОХОПЛЮЮЧА ЗОНА ВІЛЬНОЇ ТОРГІВЛІ: РЕЗУЛЬТАТИ ПЕРШОГО РОКУ» для презентації на двосторонній зустрічі сторін Платформи громадянського суспільства ЄС-Україна в Брюсселі 18 травня 2017 року. Підсумки доповіді включено до спільної декларації сторін, яка опублікована на сайті EESC (http://www.eesc.europa.eu/?i=portal.en.events-and-activities-4th-eu-ukraine-declaration). З текстом декларації українською мовою можна ознайомитись на сайті http://eu-ua-csp.org.ua/news/48-spilna-deklaraciya-4-go-zasidannya-pgs/.

Питання, які виносяться на обговорення:

1. Стратегія імплементації законодавства у сфері санітарних та фітосанітарних заходів до вимог ЄС.

2. Стратегія розвитку системи технічного регулювання.

3. Стратегія розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року.

4. Експортна стратегія України: Дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі 2017 – 2021.

5. Оцінка залученості та впливовості громадянського суспільства та експертного середовища на процеси, пов’язані з виконанням Україною зобов’язань з імплементації ПВЗВТ.

6. Діагностика комунікації бізнес-асоціацій, інших ОГС, які виражають інтереси суб’єктів реального сектору економіки, з владою щодо прогресу імплементації Угоди про ПВЗВТ.

7. Аналіз проектів в Україні в межах фінансування за рахунок коштів міжнародної допомоги, метою яких визначено сприяння імплементації Угоди про асоціацію з ЄС.

До участі  в  дискусії   запрошені члени  авторського колективу:

Тетяна Тимошенко, координатор робочої групи 3 «Економічна співпраця, зона вільної торгівлі, транскордонне співробітництво»,  Української сторони Платформи громадянського суспільства «Україна-ЄС», Голова Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України;

Марина Козловська, президент ГС «Інноваційна Орхуська мережа територіальних громад України та міста Києва», експерт проекту Association4U;

Тетяна Васильківська, голова правління ГО «Всеукраїнське Братство Бджолярів України», почесний член міжнародної федерації бджільницьких асоціацій «Апімондія»;

Сергій Щербина, ГО «Українська мережа сільського розвитку», к. с.-г. н.;

Олександра Правдива, експерт-консультант (міжнародна економіка), партнер компанії Nevalis Strategy GmbH, спеціаліст з управління європейськими проектами,  дипломований фахівець у галузі міжнародних ринків капіталу;

Олексій Сініцин, заступник голови правління з міжнародного співробітництва ГО «Філософія Серця»,  магістр з управління суспільним розвитком;

Любов Нестиренко, радник з правових питань офісу Президента ТПП України;

Наталія Гаращенко, президент ГО «Клуб економістів», к.е.н.

Крім того, плануємо також обговорити використання програмно-цільового методу (ПЦМ) для належного управління державними фінансами (глава 3, стаття 347,  Угоди про асоціацію з Європейським Союзом). Дискусію розпочнемо з представлення перших результатів, отриманих в межах дослідження, яке передбачає  опитування ключових стейкголдерів, у тому числі центральних органів виконавчої влади та місцевих органів влади щодо  визначення основних прогалин, проблем перешкод  пов’язаних із застосуванням даного методу.

До дискусії запрошені учасники дослідницької групи:

Лідія Гладченко, к.е.н., доцент кафедри фінансів КНЕУ,

Дар’я Котенок, к.е.н., доцент кафедри макроекономіки та державного управління  КНЕУ,

Олександра Правдива, експерт-консультант, партнер компанії Nevalis Strategy GmbH, спеціаліст з управління європейськими проектами,  дипломований фахівець у галузі міжнародних ринків капіталу

Наталія Гаращенко, к.е.н., доцент кафедри стратегії підприємств КНЕУ, президент ГО «Клуб економістів».

Для участі в засіданні (вхід вільний) просимо зареєструватися за посиланням https://docs.google.com/a/economists.org.ua/forms/d/17RfIXCH46KNHzcEq11Fi2O4UfWBBRR4GI-hy-8y0Zls/viewform

До зустрічі!

Оргкомітет Клубу економістів

Copyright © 2017 КЛУБ ЕКОНОМІСТІВ, All rights reserved.

Почта Клуба экономистов

www.economists.org.ua