8 лютого 2018 року о 10:00 відбудеться засідання Круглого столу «Інвестиції та кредитування в агробізнесі: особливості і перспективи»08 Лютого 2018р.

Круглий стіл «Інвестиції та кредитування в агробізнесі: особливості й перспективи»

8 лютого 2018 року о 10:00 відбудеться засідання Круглого столу «Інвестиції та кредитування в агробізнесі: особливості і перспективи», співорганізаторами якого є Українська аграрна конфедерація, Інститут агробізнесу та Інститут кредитних відносин КНЕУ за підтримки Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

З вітальним словом до учасників круглого столу звернеться  народний депутат України, президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

До участі у заході запрошені представники органів державної влади, українського аграрного бізнесу, банківських установ, міжнародних фінансових та громадських організацій, провідні аграрні експерти та науковці.

Під час дискусії передбачається обговорити питання  щодо особливостей  інвестування аграрного сектору економіки України, зокрема умови кредитування агробізнесу, розвиток нових інструментів інвестування (аграрні розписки) в умовах продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення та інше.

Захід відбудеться у Київському національному економічному університеті  ім. Вадима Гетьмана за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 49-г,  З-й корпус, 6 поверх, зал засідань № 062.

Початок реєстрації о 9:30

З питань акредитації ЗМІ: заступник генерального директора ВГО «Українська аграрна конфедерація», Наталія Зарицька, e-mail: natali-ne@ukr.net
тел. +38(063)63-74-7-74; +38(067)712-07-31.