Конкурс освітніх проектів Bright Ideas 201530 Квітня 2015р.

Існує думка, що студент не дуже любить вчитися, віддаючи перевагу розважальним заходам. Але це неправда! На підтвердження цьому виступають тисячі слухачів Coursera,  учасники різноманітних семінарів, відкритих лекцій та освітніх проектів, включаючи Зимову Школу КНЕУ та Київ –  місто майбутнього. Проте, ми вважаємо, що настав час зламати ще один шаблон! Студенти можуть і розробляти освітні проекти!

IBS Education представляє конкурс освітніх проектів Bright Ideas 2015. Умови конкурсу прості – Ви можете  запропонувати нам свій освітній проект, прописати його складові, виокремити Вашу участь в ньому і надіслати нам на пошту info@ibs-edu.com.ua до 30 квітня 2015 року. Після конкурсного відбору, ми допоможемо Вам реалізувати кращий проект! Учасники, які займуть  друге та третє місце матимуть можливість безкоштовно відвідати один з наших проектів, , що відбудеться до кінця 2015 року.

З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням ibs-edu.com.ua/ideas. Не втрачай свого шансу  долучитись до освітніх інновацій!