«Агробізнесінкубатор» - проект Інституту економіки та менеджменту агропромислового комплексу02 Березня 2012р.

02 березня 2012 року о 13:15 в 15 ауд. ІІ корпусу КНЕУ за підтримки Інституту економіки та менеджменту агропромислового комплексу розпочне роботу «Агробізнесінкубатор» - проект для талановитої молоді України, організований Холдингом «Агро-Союз» спільно з компанією GlobalManagementChallenge.

Мета проекту – пошук, розвиток, навчання, відбір і залучення молодих кадрів у проекти Холдингу «Агро-Союз».

До участі в «Агробізнесінкубаторі» запрошуються студенти 3 – 5 курсів провідних ВНЗ України та молоді спеціалісти – активні, прогресивні студенти, які прагнуть побудувати професійну кар’єру у провідних компаніях країни.

Проект також відкритий для усіх, хто бажає отримати нові знання, враження, унікальний досвід роботи у команді, потрапити в епіцентр яскравої молодіжної події, знайти себе і побудувати успішну кар’єру.

Щоб стати учасником програми «Агробізнесінкубатор», необхідно:

• створити команду від 3 до 5 осіб;
  • написати мотиваційного листа на тему «Яким ми бачимо майбутнє України через 20 років?»;
  • зареєструвати команду.

Склад учасників «Агробізнесінкубатора» буде сформовано за результатами відбору мотиваційних листів.

Програма складається з чотирьох етапів:

• навчання студентів, потенційних співробітників, ефективному менеджменту через симулятор GlobalManagementChallenge;
  • спеціалізований конкурс кейсів від Холдингу «Агро-Союз»;
  • он-лайн оцінка кандидатів на вакантні посади Холдингу «Агро-Союз» з огляду на їх особисту відповідність посадам за допомогою програми ProfilesInternational;
  • формування кадрового резерву Холдингу.

Студенти, які покажуть найвищі результати з кожного етапу, потраплять на стажування у компанію, а найкращі із найкращих – отримають пропозицію про роботу у структурах Холдингу «Агро-Союз». Підсумки програми будуть опубліковані 1 травня 2012 року.

Холдинг «Агро-Союз» - група компаній аграрного спрямування, основними видами діяльності якої є сільськогосподарське виробництво, розробка і реалізація технологічних і управлінських агропроектів «під ключ», надання консалтингових послуг і технологічного супроводу сільськогосподарських підприємств, виробництво сільськогосподарської техніки і обладнання, дистрибуція техніки, запасних частин і послуг технічного сервісу сільськогосподарським підприємствам.