Конкурс на розробку проектної документації!20 Листопада 2017р.

щодо проведення конкурсу на розробку проектної документації!

За ініціативою групи активістів та випускників ДВНЗ “КНЕУ імені Вадима Гетьмана” оголошується конкурс на підготовку проектної документації, плану та вартості робіт з перебудови читального залу №1 головного корпусу і створення в його приміщенні вільної зони для креативного розвитку – Green KNEU Hub.
Мета – створення в “КНЕУ імені Вадима Гетьмана” сучасного креативного простору з коворкінгом, який стане платформою для розвитку підприємницького середовища, студентських ініціатив, надихатиме на творчість і сприятиме реалізації інноваційних ідей та потенціалу його резидентів у партнерстві з бізнесом для активізації суспільного розвитку.

Площа приміщення – близько 400 м2.

Кінцевий термін подання заявок – 20 листопада.
Оголошення результатів конкурсу – 25 листопада.
Максимальна допустима вартість проекту – 200 тис. грн.

Оплата проекту – за рахунок приватних коштів!

Для участі в конкурсі необхідно до 20 листопада надіслати на пошту ccr@kneu.edu.ua ескізи майбутнього Green KNEU Hub та розробки реалізованих проектів, вартість робіт та план перебудови читального залу №1 головного корпусу КНЕУ.

До участі в конкурсі запрошуємо всіх охочих, які мають:
• досвід роботи над проектами з розроблення будівельної документації та авторського нагляду за реалізацією проектів в Україні не менше 10 років;
• досвід у розробленні будівельної документації та зведенні енергоефективних будівель;
• досвід у розробленні проектної документації та авторського супроводження робіт з побудови бібліотек або креативних просторів.

Для отримання плану приміщення надсилайте запит на ccr@kneu.edu.ua
(Центр корпоративних зв’язків “КНЕУ імені Вадима Гетьмана”)