Відкрита start-up подія: «KEEP CALM and BE INNOVATIVE»17 Березня 2017р.

АНОНС!

«KEEP CALM and BE INNOVATIVE»

Коли: 17.03.2017 р., 11.30– 14.30

Де: 21 ауд., ІІ навч.кор., КНЕУ

Організатор: кафедра економіки і менеджменту агробізнесу

БЛОК. ЛЕКЦІЯ-ДИСКУСІЯ.

Наші спікери: AgTechUkraine, kmbs, Deloitte

II БЛОК. Краш-тестдля твого START-UP.

Реєструй свою команду, і за 3 хвилини спробуй «запітчіти» нам свій start-up!

Ми визначимо переможців! І чекатимемо тебе в своїх командах, та на хакатонах!

Слідкуй за нами на сайті КНЕУ, знаходь посилання та реєструйся на KNEUMedia!

Реєстрація команд за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1-w3fi2Ok0Hf0s21o_Tg7wIWrbeTgZagxCn5ajZWAq2w/edit?c=0&w=1

aбо за телефоном +38 (097) 32 48 991.

Долучайся! Не будь осторонь крутих інноваційних процесів!

ПРОГРАМА НАШОГО ЗАХОДУ

11.30 -12.00– Юрій Петрук, AgTechUkraine. Ринок агроінновацій: реалії та перспективи

12.00 – 12.30– Вадим Арістов, AgrоMBA, KMBS. Інтерактивна бесіда на тему інноваційного розвитку бізнесу.

12.30 – 13.15– Як Ваша інноваційна ідея знаходить реалізацію в реальному проекті: досвід Делойт

1. Як знайти ідею: головні інструменти та приховані можливості (Павло Пластовець, Chief Innovation Officer)

2. Block chain в агросекторі: як втілити (Михайло Мельник, Audit Partner, Food Processing Agriculture CIS leader)

3. Export Hub: як поставити продукти на полицю європейського супермаркету (Наталя Руденко, Senior Manager, Tax and Legal)

4. Farmer's Club: як тема податків підвищує обізнаність селян щодо сучасних інноваційних технологій (Павло Заяц, Consultant 2, Tax and Legal)

13.1514.30– Презентація проектів студентів (короткі трихвилинні презентації команд).

Приходь зі своїм проектом та отримай якісний feedback!

До зустрічі, Друже!