Можливості стажування в Deloitte31 Січня 2015р.

Делойт відкриває набір спеціалістів у відділ Корпоративних фінансів, в групу Оцінки активів підприємств в якості Інтернів на проект.

Що ми робимо:

Практика оцінки активів допомагає клієнтам визначити реальну ринкову вартість матеріальних і нематеріальних активів підприємств на базі розрахунку відновної вартості активів з урахуванням всіх видів зносу.

Обов’язки:

• Пошук аналогів активів / обладнання в базах даних та інтернет
  • Класифікація рухомого та нерухомого майна
  • Обробка великих масивів інформації (форматування, сортування, пошук даних, тощо) в MS Excel.

Вимоги:

• Економічна, технічна освіта (машинобудування, будівництво,тощо) або інша вища освіта за умов наявності добрих знань у технічній галузі (студенти 4-6 курсів або випускники)
  • MS Excel, вільне володіння
  • Уважність
  • Скурпульозність та старанність
  • Аналітичний склад розуму
  • Попередній досвід роботи не обов’язковий
  • Висока працездатність
  • Здатність працювати повний робочий день

Інші умови:

• Загальний час роботи - від 3 до 5 місяців, починаючи з кінця січня - початку лютого 2015 р.;
  • Обсяг роботи та кожен її етап мають бути виконані у встановлені строки з належною якістю. Результати роботи будуть перевірятись на кожному етапі відповідним фахівцем Делойт;
  • За умов демонстрації високих результатів, кандидату може бути запропонована постійна робота в Делойт.