Реєстрація на міжнародну сертифікаційну програму CIMA30 Вересня 2014р.

Шановні колеги!

До 30 вересня 2014 р. відкрито реєстрацію на осінній семестр курсів міжнародної сертифікаційної програми* CIMA на базі Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана - за предметом С 05 "Основи етики, корпоративного управління та бізнес-права"

CIMA(Chartered Institute of Management Accountants) є світовим лідером серед професійних асоціацій у галузі підготовки фахівців з управлінського обліку та фінансового менеджменту, що пропонує міжнародну кваліфікацію, яка визнана у всьому світі.

Проходження програми допоможе вам успішно здати іспити СІМА сертифікаційного рівня, що в свою чергу надасть вам:

• Міжнародний сертифікат, який засвідчує високу якість отриманих знань;
  • Кваліфікацію, що визнана у всьому світі;
  • Можливості ефективного розвитку кар’єри;
  • Глибокі знання  у фінансовому менеджменті, а також у таких сферах, як управління ефективністю бізнесу, інформаційні системи, правові та етичні засади ведення бізнесу, лідерство і комунікації.

Компанії в Україні, в яких працюють студенти та випускники СІМА: PricewaterhouseCoopers, Ernst&Young, DEMilkiland-Ukraine, DHLInternationalУкраїна, MarsUkraineLLC, NestleUkraineLLC, LOrealUkraine, Procter&Gamble, ІП Кока-Кола Беверіджиз Україна Лімітед, «Сітібанк Україна», Київстар GSM, ТОВ «Юнілевер Україна», ТОВ «Байєрсдорф Україна»та ін..

Щоб стати студентом програми, необхідно мати вищу освіту (бути студентом магістратури), а також володіти англійською мовою на рівні як мінімум intermediate.

Детальніше про програму та реєстрація: http://cima.kneu.edu.ua/

Офіційний сайт CIMA:http://www.cimaglobal.com/

Якщо у вас виникнуть питання, звертайтесь за електронною адресою cima@kneu.edu.ua, або за телефоном: (044) 371-62-08 (Марія)

* З 1 вересня 2013 року ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» став офіційним провайдером СІМА в Україні. Курси проводяться англійською мовою за підручниками та матеріалами, рекомендованими CIMA.