ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Регіональний розвиток України: проблеми та перспективи»03 Червня 2015р.

Шановні колеги!

Запрошуємо вас узяти участь у роботі ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Регіональний розвиток України: проблеми та перспективи», яка відбудеться 04 червня 2015 року у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Проблематика роботи конференції:

• Глобальні та регіональні тенденції сучасного розвитку.
  • Особливості формування сучасної державної регіональної політики України.
  • Форми активізації місцевого самоврядування і формування самодостатніх територіальних громад.
  • Міжрегіональне та транснаціональне співробітництво.
  • Децентралізація та бюджетний федералізм.
  • Сталий розвиток просторових систем.
  • Сучасні тенденції розвитку туристичної галузі.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Оргкомітет очолюють:

– перший проректор з науково-педагогічної та наукової роботи ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», д.е.н., професор Лук’яненко Дмитро Григорович;
– директор Інституту регіоналістики Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, д.е.н., академік НАН України Данилишин Богдан Михайлович;
– завідувач кафедри регіональної економіки і туризму, д.е.н., доцент Ольшанська Олександра Володимирівна.

Умови участі в конференції:

Для участі в конференції необхідно вислати в електронному вигляді за адресою kaf_rе@ukr.net  або на адресу оргкомітету до 24 травня 2015 року:

• заявку на участь у конференції. Файл потрібно назвати прізвищем автора (Petrenko_zayavka);
  • тези доповіді в паперовому варіанті (2 екз.) та їх електронну версію, названу прізвищем автора (Petrenko_stattya).

Контактна інформація:

Адреса оргкомітету:
кафедра регіональної економіки і туризму ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»,Україна, 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, (5 корпус, вул. Мельникова 79-81, ауд.203, 218, 320, 301).

Е-mail: kaf_rе@ukr.net   (тема «КОНФЕРЕНЦІЯ»).

Контактні телефони:
тел. (044) 489-09-33, 483-54-98 (кафедра регіональної економіки і туризму);
тел. (044) 205-54-83 (завідувач кафедри регіональної економіки і туризму – д.е.н., доц. Ольшанська Олександра Володимирівна);
тел. (044) 371-61-74 (відділ наукової інформації та моніторингу – Петухова Олена Анатоліївна);
моб. тел. (050) 927-85-86, (096) 429-27-30 (відповідальний секретар оргкомітету – к.е.н., доцент кафедри регіональної економіки і туризму Бойко Наталія Олександрівна).

Більш детальна інформація про конференцію в інформаційному листі.